עמוד הבית

תיירות - כללי

אתרי תיירות

אתרי תיירות 2

אזורי המדינה

פעילויות

תרמילאים

משפחות

שומרי מצוות

+60

תחבורה

מזג האויר

גלריית תמונות

מילון +סלנג

 

זכויות יוצרים:

השימוש באתר נועד למטרות פרטיות ולא מסחריות, להנאת ציבור האנשים המתכוונים לטייל בקוסטה ריקה ו/או המתעניינים בנעשה במדינה זו.

הגלישה באתר costarica.co.il מהווה הסכמה על עמידה בתנאים המפורטים להלן:

כל הזכויות על המידע, התמונות, המפות, וכל תוכן אחר שמורות לאתר costarica.co.il אלא אם צוינו בעליהם של הזכויות על חומר/תוכן כלשהו אשר בשימוש באתר. במקרה זה הזכויות יהיו שמורות לבעלי חומר/תוכן זה.  אין להעתיק, לשכפל, להדפיס ולהפיץ תוכן כלשהו מהאתר למטרות מסחריות בלא היתר מפורש בכתב מהנהלת אתר costarica.co.il לפני ביצוע פעולות אלו.

אנו עושים את מיטב יכולתנו להביא לכם את האינפורמציה המעודכנת והנכונה ביותר. כל המידע באתר זה הוא למטרות אינפורמטיביות בלבד וידוע ומקובל כי הוא אינו נחשב לייעוץ מקצועי. יש לוודא את המידע עם כל גורם אחר כגון נותני שירותים וגורמים רשמיים. אין האתר לוקח שום אחריות בצורה ישירה או עקיפה על נזק פיזי/נפשי/כלכלי (כגון עוגמת נפש, הפסד כספי, הוצאה כספית) בעקבות הסתמכות על מידע באתר זה. פיסקה זו מתייחסת גם אל נזק כלשהו (המתואר בפסקה) הנגרם לצד שלישי.

בכל נושא רשמי/חוקי מומלץ להתייעץ עם הרשויות המוסמכות ובעלי מקצוע כגון שגרירויות, משרדי ממשלה, עו"ד, רופאים וכו'.

אין האתר לוקח שום אחריות (ישירה או עקיפה) על תכנים המתפרסמים על ידי המפרסמים המסחריים ועל תוכנם של האתרים אליהם יש קישור מאתר זה.

חל איסור מוחלט לפרסם באתר זה תכנים אלו:

אלימות, פורנוגראפיה, גזענות, הסתה לפגיעה בחוק של כל מדינה ריבונית, הוצעת לשון הרע והוצאת דיבה. מנהלי אתר זה יהיו רשאים לסלק/למחוק כל תוכן אשר לא יעמוד בתנאים אלו.

קיימת אפשרות שהאתר לא יהיה זמין לגולשים עקב תחזוקה, בעיה טכנית כלשהי או מכל סיבה אחרת ולכן אין כאן משום הבטחה למתן שרות רציף. למשתמשים לא תהיה הזכות לשום תלונה או פיצוי עקב אי זמינות האתר.

 

הצהרת פרטיות:

האתר אינו אוסף/אוגר שום אינפורמציה אישית על הגולשים בו, אלא אם מוצהר אחרת בפעילות או פרסום מסוים של האתר. גם אם לאתר תהיה נגישות לאינפורמציה אישית היא לא תעבירו לשום צד שלישי ללא הסכמת הגולש באתר. כמובן כי במקרה ושלטונות המדינה בה מאוכסן השרת ו/או מתנהלת מרב הפעילות של האתר יידרשו בצו חוקי גישה למידע, אזי אתר זה יהיה חייב למסור אינפורמציה זו.

 

הזדמנויות בהשקעות נדל"ן בקוסטה ריקה!

                        

עליות חדות בערך הקרקעות

costarica.co.il
 
 
 

  All rights reserved כל הזכויות שמורות 2005 - 2009 , הצהרת פרטיות

   All photos courtesy of Instituto Costarricense de Turismo, Juan Amighetti, Philip Greenspun

 

 

 

 

 

 

 

 

costarica.co.il

 

 

לפירסום באתר זה
צור קשר